Kérjük a kedves katolikus Testvéreket, hogy támogassák Plébániánkat a 2024. ÉVI EGYHÁZI HOZZÁJÁRULÁS befizetésével!

A plébánia, a templom fenntartásának és működésének feltételeit csak a helyi katolikus hívek anyagi hozzájárulásával tudjuk biztosítani. Kérjük a kedves Testvéreket, hogy szíveskedjenek éves egyházközségi hozzájárulásukat befizetni! A következő hetekben - a Plébánia Tanácsadó Testület tagjai - személyesen keressük fel a híveket vagy készpénzátutalási megbízást (sárga csekket) juttatunk el a családoknak a befizetéshez.

Az egyházközségi hozzájárulás befizetése teljesíthető az alábbi számlaszámra történő átutalással is:

Ikrényi Római Katolikus Plébánia: 59000019-11012225

(A nyilvántartás vezetése miatt kérjük minden esetben feltüntetni közleményként: E.H.2024., nevüket és lakcímüket.)

Az egyházi hozzájárulás éves mértéke az Egyházmegyei Hatóság rendelkezése alapján:

Keresőnként: 6 000,- Ft    

Nyugdíjasoknak: 4 000,- Ft

Köszönjük szépen a befizetéseket!