Ikrény község önkormányzatának

26/2003. (III.25.) Kh képviselő-testületi határozata alapján:

FERENCZY TAMÁS részére
Ikrényért Sport díj

kitüntető címet adományozza

Ferenczy Tamás 1965-ben Győrben született. Tanulmányai során tanítói, majd testnevelő tanári oklevelet szerzett. Tudását folyamatosan gyarapítva elvégezte a röplabda edzői szakot. Pedagógusi pályafutását 1989-ben kezdte az Ikrényi Általános Iskolában, ahol testnevelést kezdett tanítani. 1992-től egyre intenzívebben kezdett foglalkozni a tanulói versenysporttal, elsősorban a leány röplabdával. Több évig tartó kemény felkészülés után jöttek az egyre jobb eredmények, köztük országos bajnokságok dobogós helyezései. Tanítványai rajonganak a sportért, és szeretve tisztelik nevelőjüket.Évtizedes önzetlen és szívós munkájával országos ismertséget, elismerést szerzett iskolájának és lakóhelyének, Ikrény községnek.

Ikrény, 2003. május 6.

Gergó András                                                                                                           Csáki Lászlóné
                                                            polgármester                                                                                                                 jegyző